Replika lidské lebky Con Caroli

Replika lidské lebky Con Caroli

Detailní replika mužské lebky s čelistí

2.180 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem
Doručíme dne: 4. 3. 2021

Velice povedený model mužské repliky lebky, včetně pevně přidělané čelisti. Lebka svou velikostí a zpracováním budí respekt a jistě se stane Vaším oblíbencem.

Stejně jako všechny naše repliky, je i tato lebka pečlivě vyrobena z námi vyvinutého materiálu FreeStone© (litý kámen) pro dosažení nejlepšího výsledku a žádoucího vykreslení švů a dalších detailů.

Lebka je zabalena v krásné dárkové krabici vystlané přírodní dřevitou vlnou tak, aby nedošlo k poškození při přepravě. To naprosto vyloučíme zabalením do přepravní krabice pro expedování a lebka se tak na cestě k Vám bude mít jako v bavlnce.

Lebka Con Caroli má širší paletu využití, než si myslíte. Lebku funguje skvěle jako originální dekorace pro domácnosti, učební pomůcka pro studenty, strachnahánějící kulisa pro fotografy, pořádná předloha pro umělce všeho druhu, či jako originální dárek pro Vaše blízké.

Věříme, že každý by měl mít svou lebku.

Už se na Vás těší!

Hmotnost: 1 kg
Rozměry (Š x V x H): 15 x 16 x 23 cm
Barva: Klasická kostní
Materiál: FreeStone®

Replika mužské lebky s čelistí

Norbert Procházka, 16. 12. 2019 21:04:14

Beru zpět své tvrzení o velikosti lebky.Sice se zdá být menší,ale ve skutečnosti to je velikost průměrného muže.Tak tento produkt a obchod mohu na 100% doporučit.

Replika mužské lebky s čelistí

Norbert Procházka, 21. 11. 2019 07:54:17

Když jsem si objednal repliku mužské lebky Con Caroli, nečekal jsem že dorazí za 2 dny,to je první plus.Po rozbalení balíku a vyndání slámové vystýlky se mi úplně zatajil dech.Nic tak úžasného až děsivého jsem neviděl!!! Pravda,mohla by být malinko větší (velikostí vypadá na menšího chlapa), ale je skvěle propracovaná. Vidět ji ležet někde v trávě,tak mě trefí!! :) Jen ten materiál mě přijde křehký,po pádu by se nejspíš roztříštila.Na druhou stranu,působí na dotek věrohodně a ne jak plastová atrapa. Koupil jsem ji jako dárek k Vánocům,ale pořídím si ještě jednu pro sebe.

Nový komentář

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platia Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení