Kdo jsme

Lebka.cz je e-shop českého výrobce dárkových předmětů firmy GIVA.

Naší vášní jsou lebky v jakékoliv podobě. A tuto vášeň se snažíme předávat dál Vám - naším zákazníkům.
To vše samozřejmě v našem podání, za kterým si pevně stojíme - Originální design a kvalitní práce.

Dlouhá léta se specializujeme na výrobu replik lidských lebek v životní velikosti. Děláme to rádi a jsme v tom sakra dobří. Lebky vyrábíme v muzejní kvalitě běžným okem k nerozeznání od lebek pravých. Pro výrobu používáme materiál FreeStone© (litý kámen), který jsme vyvinuli ve spolupráci s odborníky speciálně pro naše potřeby. Celkový proces výroby lebek je manuální záležitostí, která obnáší vysokou zručnost a know-how. Díky všem těmto skutečnostem jsme Vám schopni nabídnout realistickou repliku lebky, uvnitř dutou, z venku vysoce detailní, tak jak se sluší a patří.

Další záležitostí, které se věnujeme je kovovýroba, díky níž můžeme vyrábět originální předměty s širokým využitím. Za oponou naší kovovýrobny je malý tým šikovných lidí, s dlouholetými zkušenostmi, kde každý má své zaměření. Vzhledem k tomu, že celý proces začíná a končí pod naší střechou, jsme schopni naše veškeré výrobky vyladit do posledního detailu. Od funkčních záležitostí přes celkový vizuální vjem.

Z důvodu velkého zájmu o naše výrobky v kamenné prodejně jsme vytvořili novou cestu, pro Vás, kdo to máte do Kutné Hory daleko. Rádi pošleme radost až k Vám domů.

Zdraví tým Lebka.cz

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení